• fakir vatandaşlarla dalga geçen belediye personeli

  .
  Bu kadına neden kızıyorlar anlamak mümkün değil.

  Dalga geçtiği kitleye gidin sorun, yine bu zihniyeti seçecek.
  ister din, ister ideoloji, ister sistem, ister rejim, ister dünya görüşü değer yargısı ahlâk ve etik kurallar ne olursa olsun, halkın toplumun benimsemediği hiç bir olgu hayatta kalamaz ve devam edemez.

  Milyonlarca aile sosyal yardım alıyor.
  Milyonlarca aile sosyal yardıma muhtaç yaşıyor ve sosyal yardım için idarecilere minnet duyuyor.
  Milyonlarca insan neden bizi yardıma muhtaç ediyorsun demiyor. iş eğitim yatırım gelecek umurlarında değil.
  3-5 kuruş, Ramazan kolisi, bir kaç patates soğan makarna kesilir diye bu sisteme destek verenler var.

  Eğer burada insanlığa sığmayan bir durum varsa, rahatsızlık duyuyorsanız bu sistemi kişileri zihniyeti bu makamlara mevkilere getirenlere kızın ki; burada olan video zerre kadar umurumda değil.
  Üstelik insanlığa sığmayan bir durum yok. Ne ederseniz onu çekersiniz.
  Bunun için kimseye kızmıyorum ve eleştiri yapmak aklıma vicdanıma etik değerlerime hakaret olur.

  insanlık vicdan mı dediniz?
  Pardon ama alkol alıp direksiyona geçip son sürat duvara giren ölen birine üzülüp yas tutacak duyar kasacak kadar aptal değilim.

  insanlar ettiklerini çeker.
  Kimse masum değil.
  2 -1 ... thebiggraywolf
 • homofobik olmak

  .
  Suç sayılmıyor olması gerçekten büyük suç. Devletler artık bu konuda bir şey yapsa iyi olur. Kimse sırf siz sevmiyorsunuz diye özgürlüğünden canından ve yaşam tarzından mahrum kalamaz. Trans cinayetleri başta olmak üzere işlenen eşcinsel cinayetlerin sebebi homofobik olmaktır. Nefretinizde boğulun..
  6 -2 ... sezenist a feminist
 • audio technica ath m50x

  .
  Kafa üstü kapalı stüdyo monitör kulaklığı arayanlar için kendi fiyat seviyesinde düşünmeden alınacak bir kulaklıktır. Stüdyo kayıt işleri için birebirdir. Müzik dinleme konusunda da ses nasıl kaydedilmişse müdahale etmeden olduğu gibi aktarır.
  1 ... endemik pandemi
 • pınar altuğ

  .
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2151242/+
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2151243/+
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2151244/+
  1 -1 ... plissken
 • ooophelia

  .
  Süpersonik bir yazar. Bir velkamı çok gördünüz.

  Bela geliorum demez...
  5 -10 ... ooophelia
 • gal gadot kadınsa türk kızları ne

  .
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2150833/+

  Kezolar cevaplasın.
  1 ... min son
 • gazze den israil e atılan terörist füzeler

  .
  Bir insan israil'i savunacak kadar da düşmez lan. Ya birinin ağzından çıkan her şeye muhalefet etme hırsınız gözünüzü bürümüş ya da güce tapmaktan başka bir değer yargınız yok. Yazık gerçekten.
  3 -1 ... hufflepuffle
 • sözlük jönlerinin fotoğrafları

  .
  Kaç defa daha paylaşmayı düşünüyorsun şu fotoğrafı toroman?

  Silik yapılması gerekn bir yazar. Gozlerinmeyhanesiisback
  3 -2 ... puantiyelikedi
 • üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle

  .
  Hdpkk avcısı allah zeval vermesin evet.
  1 -1 ... nightmare king
 • karma her gün düşüyor

  .
  Benim de coinde kârım her gün düşüyor o aklıma geldi... allah kimseye vermesin böyle dertler.
  3 ... hufflepuffle
 • sözlük erkekleri

  .
  Hepsi olmasa da çoğunluğu yüzüne tükürsen bismillah diyecek kadar 2 yüzlüdür. Türk erkeklerinin genel yapısı. Kıllı kıçları, kilodan önünü göremez göbekleri ve 4 cmlik pipileri ile kadınların azcık kılından tüyünden tiksinir, kendileri erken boşalır, ama sorsalar Türk kadınları kötü seviştiği için suç onlarındır. Türk kadınından hem tiksinirler hem de amsalak bir yapıda sözlükte yok güzel ayaklı kız, yok böyle kız diye ağlarlar. Onlara göre Kadınların ölme tecavüze uğrama sebepleri kadınların yanlış seçimidir( elbette hepsi çok iyi kalpli, yardımseverlerdir ama kadınlar kötü erkekleri sevdikleri için hiç birine yüz vermez, lol ) bu aptal düşünceyi söylerken bir tanesi bile tecavüze uğrayan çocukları, köpekleri düşünmezler. Yada onların da seçim yaptığı kanaatine varırlar. Onlara göre kadın erkek eşit olmalıdır hak olarak ama hesabı kadın öderse erkeği aşağılar, kadın erkek gibi gezmek isterse orospu damgası yer. Başarılı kadınların hepsi patronlarıyla yatmıştır çünkü kadınlar kendi emeğiyle bir şeyler başaramaz. Sabahtan akşama kadar sözlükte kadınlara bok atıp dururlar, ama akşam telefondan kalktıkları zaman anneleri eşlerine aynı şeyi yapamazlar, ya götleri yemez yada evin Alfası olduğu için kimse ses çıkartamaz. Annelerinize kardeşlerinize sorun bakalım sokakta yürürken başka adamların namuslarına laf atmış mı ? Başkalarının namusuna dil uzatıp kendi “namuslarına” laf gelmesini yetinemezler. Kadın nefretinin vücut bulmuş haliyken dahi çektiği 31lerde bile yine kadınları düşünürler. Ülkede yüzlerce kadın cinayeti olur kadını suçlarlar, 1 erkek cinayeti olunca eşitliği hatırlarlar. Evet iki yüzlü ve iğrençsiniz. Hepiniz olmasanız da zaten eksiye yapışacak onlarca kişi eksileyin, umrumda değil. Eksiliyorsunuz çünkü kendinizi kabul bile edemiyorsunuz bir başkası ne olduğunuzu söyleyince hemen sızlanıyorsunuz. Zaten yukarıda saydıklarımı yapmayan adamın umrunda bile olmaz ya beğenir geçer ya da okumaz bile. Gerçekten iki yüzlüsünüz, sizden o kadar tiksinip soğudum ki ebesinin şeyine taşındım yine içimde ki nefret soğumadı, her gün türkiyede bir kız kardeşim ölüyor ve siz utanmadan hala burada katilleri savunuyorsunuz. Bunu demek istemezdim ama yarın bi gün bacınıza bir şey olsa yine ben koruyacağım ama siz o zaman bile akıllanmazsanız.
  12 -3 ... nemore
 • 8 mart kadınlar günü

  .
  Emekçi olan olmayan, doğuştan yada sonradan kadın olduğunu hisseden herkesin kadınlar günü kutlu olsun, hoş ülkede ki cinayetler, sürekli artan erkek şiddeti ile kutlayamıyoruz artık ama bir gün kutlayacağız umarım.
  4 -1 ... nemore
 • üstteki yazar gibi yazıyoruz

  .
  Erotik gifler attım sayın.
  1 ... denizbogrulcesi
 • gozlerinmeyhanesiisback

  .
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2113672/+
  Bir yazar.
  4 -1 ... denizbogrulcesi